Jdi na obsah Jdi na menu
 


Myslím si,že každého potěší,zájem svých blízkých.Vy,moji fanoušci ,jste jako má rodina a proto je důležité být ve spojení.Tato stránka je tu pro vaše nápady,dotazy,připomínky,názory,pochvalu i kritiku..Budu se snažit odpovídat a povídat si s vámi každý den.Těším se.Vaše N.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Bohyně

(Jaňule, 15. 6. 2010 9:28)

Ahoj Naďo,od první chvíle kdy jsem si koupila cd ohrožený druh jsem byla a jsem úplně vyplácaná z tvého náhderného zpěvu,projevu a barvy hlasu.Vždy když tě poslouchám mám pralinky a slzičky nic tak úžasnýho jsem dlouho neslyšela a jsem moc ráda že si tě konečně někdo všim protože tady se vždy upřednostnujou soprány a alt se nikomu nelíbí..Byla jsem se se svým přítelem podívat na tebe v Pardubicích v Hronovické a byli jsme úplně ohromeni..když příjdeš na pódium a začneš zpívat..to se nedá popsat jsi úžasná a moc ti fandíme a těšim se na tvoje cd doufám,že nějaký uděláš!!!!Na tvých stránkách jsem si našla že vystupuješ s Hankou v klubu séparée tak jestli tam v červenci budete tak určitě přijedem!!!Ahoj a děkuji že jsi!!!!!!!!!!!!!!

Pro Jirku

(Naďa Válová, 27. 5. 2010 10:54)

Jiříku,GRATULUJU a to hned dvakrát!!!Je škoda,že jsem to nevěděla,přišla bych se podívat na obřad.Setkat se musíme určitě,v červnu mám 14 dní volno,ozvu se ti.Díky,žes o sobě dal vědět.N.

bar u Kapitána v Karlíně

(Jirka , 26. 5. 2010 23:18)

Ahoj Naďo, moc dlouho jsme se neviděli, ani neslyšeli a je mnoho novinek. Tedy myslím u mne. Musíme to výhledově napravit a konečně se sejít. Naposledy jsme se viděli před rokem náhodou právě v Karlíně před Kapitánem. Tel. číslo mám pořád stejné- 739115000. To nejdůležitější, v pátek 21.5. jsem se oženil a za měsíc čekáme rodinu, kluka. To je to nejdůležitější a zbytek si snad povíme osobně. Každopádně ti stále držím palce v kariéře i v osobním životě. Chápu, že máš honičku a málo času, ale snad se to povede. V klídku, nespěchej, až se ti to bude hodit tak se ozvi. Jirka.

Odpověd´ Karlovi

(Nadˇa Válová, 26. 4. 2010 11:05)

Dobrý den Kájo,upřímně a pokorně děkuji za tak obrovskou poklonu.Je to báječné,když někdo rozumí...Denně v rádiu a na plakátech zřejmě nebudu nikdy,ač bych si to také přála,ale nejsem popová královna,nicméně štěstí pokouším stále...takže kdoví...Mějte se moc fajn.Vaše N.

Odpovědˇ Hance..

(Nadˇa Válová, 26. 4. 2010 10:53)

Zdravím Vás Haničko,o Lucerně sním roky a vzhledem k tomu,že se mi sny začaly plnit až tedˇ,možná se splní i tenhle...Moc děkuji.S přáním hezkého dne Vaše N.

Dotaz

(Hanka, 13. 4. 2010 15:35)

Paní Naďo,kdy budete zpívat v Lucerně?Je Vás hodna.Děkuji Hanka,studentka AMU,Praha

Poklona

(Karel Bucek, 13. 4. 2010 15:31)

Milá Naďo,skláním se před Vaším obrovským hlasovým potenciálem a silou prožitku při každé z těch(pro mne mála)písní,z kterých se tají dech a promítá se osobní životní momenty...Chtěl bych Vás slyšet denně v rádiu a vidět Váš úsměv na plakátech.Upřímně děkuji za vše,co naším uším umíte dát.S vřelým pozdravem Váš posluchač Karel,Brno-město.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4