Jdi na obsah Jdi na menu
 


Myslím si,že každého potěší,zájem svých blízkých.Vy,moji fanoušci ,jste jako má rodina a proto je důležité být ve spojení.Tato stránka je tu pro vaše nápady,dotazy,připomínky,názory,pochvalu i kritiku..Budu se snažit odpovídat a povídat si s vámi každý den.Těším se.Vaše N.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Díky

(Daniela, 24. 1. 2013 7:21)

Milá Naďo, díky za úžasné včerejší vystoupení v hornopočernickém divadle.
Zážitek. Je vidět (slyšet), že pan Horáček má "čuch" na talenty.
Vyhledávám další Vaše vystoupení. Přeji vše dobré!
Daniela a Ladislav Veselí

pozdrav z Ostravy

(petra, 16. 11. 2012 22:08)

Zdravím z Ostravy, vidím, že opět v pracovním nasazení. Tak doufám, že nějaký koncert bude i v Ostravě a budeme mít možnost se zase vidět. Hodně štěstí a zdraví celé rodince.... Petra s Honzíkem a rodinou.

Re: pozdrav z Ostravy

(Naďa Válová, 22. 1. 2013 15:41)

Péťo, určitě bych měla chuť si někde v Ostravě zazpívat..nemáte typ?A uvidíme se i bez koncertu..musíme toho spoustu probrat:-))Díky, mějte se moc fajn.Naďa

Podzimní turné "S úctou Evě Olmerové"

(Naďa Válová, 20. 10. 2012 15:12)

Moji blízcí,děkuji za velkou návštěvnost na mých stránkách,za podporu a trpělivost.Vyplatilo se.Chystám turné po Česku,v šesti městech s kapelou a odpočatými hlasivkami.Jakmile bude vše dohodnuto,budete první vědět kdy a kde...se potkáme.Již teď se těším a prozatím mohu prozradit alespoň měsíce konání..Listopad a začátek prosince.Mějte se podzimně,uvidíme se.Vaše N.

milá Naďo

(marta, 11. 10. 2012 23:26)

moc jsem Ti fandila už v Superstar, máš neuvěřitelný hlas. tehdy jsem i posílala email M. Horáčkovi s prosbou, aby Ti udělil Divokou kartu.
Sice to neudělali, ale byla jsem ráda za to, že Ti pan Horáček dal šanci na svém CD. taky jsem ráda, že sis konečně přestala vytrhávat obočí do obloučku, teďTi to mnohem víc sluší. Bohužel poslední dobou není o Tobě mnoho slyšet. zasloužila by sis svého dvorního skladatele a šansony na míru. bohužel doba je divná....

Děkuji

(Pavlína, 2. 10. 2012 23:39)

Dneska jsem Vás viděla v Opeře na koncertě Michala Davida... Konečně jsem si k hlasu z cédéčka přiřadila i obličej. Máte úžasný hlas!
Přeju Vám jen to dobré!!

Všem mým blízkým :-)

(Naďa Válová, 14. 4. 2012 16:42)

Koncertní turné CD Ohroženého druhu bylo ukončeno,Kudykam také dokončil svou pouť a nové nabídky se mi nedostalo.Se svým projektem "Naďa Válová s úctou Evě Olmerové" se s vámi tedy setkám , opět v příští předvánoční čas, datum a místo upřesním.Mějte krásné léto, děkuji za vaši stálou přízeň a podporu.Vaše N.

Nadšení a obdiv

(Petr S., 1. 2. 2012 8:59)

Vážená paní Naďo, poprvé jsem Vás zaznamenal na You Tube v klipech s písněmi z alba Ohrožený druh a hned to bylo velmi příjemné překvapení. Nádherný hlas i přednes, a když jsem si nedávno přehrál z archivu ČT záznam koncertu z Vinohradského divadla, můj dojem sec jen umocnil. Koncert je nasnímaný moc hezky a tak si lze velmi dobře všimnout i jemných detailů svědčících o tom jak jste si vy účinkující ten večer užívali. Moc Vám to tam slušelo, máte silné osobní kouzlo a ...naprosto jste si mne získala. Přeji splnění odvážných přání, umělecký úspěch a zůstaňte i nadále tak okouzlující jak jste nyní.

BRAVO

(Petra B, 18. 12. 2011 23:33)

po dnešním koncertu ve švanďáku musím konstatovat, že mi jen jednou přeběhl po zádech ten správný mráz, a to při jedné vaší písničce - - - těším se na desku, díky

scat.olmerová

(Vanda Drozdová, 1. 12. 2011 9:31)

Paní Naďo, zdravíme z Brna od září hrajeme náš projekt scat.olmerová, taktéž inspirovaný jazzovou legendou Evou Olmerovou. Pokud by Vás zajímalo naše zpracování , bližší informace můžete najít na FB stránce scat.olmerová a trailer na youtube.
Držíme palce a těšíme se na Vaše zpracování!Pokud byste se chtěla podívat na to, jak Eva Olmerová inspirovala nás, v Praze budeme hrát 21.1. 2012 v 19.30 v Divadle v Řeznické.
Za scat.OLMEROVÁ
Vanda Drozdová

Všem...

(Naďa Válová..., 7. 9. 2011 13:42)

první podzimní koncertíček je uveřejněn ve složce Potvrzené koncerty...těším se na vás,přijďte si odpočinout...

Koncerty 2011

(Jana, 25. 1. 2011 7:16)

Dobrý den Naďo, teď čtu, že nejsem první a jediná s otázkou, kdy a kde chystáte koncerty v roce 2011 (zajímá mě hlavně Praha).
Děkuji, Jana.

Re: Koncerty 2011

(Daniela, 1. 6. 2011 21:38)

Dobrý den, zrovna si pouštím v TV Kudykam a opět se my líbí Vaše podání. Prosím, budete mít nějaký koncert během prázdnin v Praze nebo poblíž? Díky

Radimovi..

(Nada Valova, 28. 5. 2011 15:03)

Ahoj,no svym spusobem je kazda zena ohrozenym druhem,ja navic s velkym O.Za prani dekuji,potesilo me.

Pozdrav z VYSOCINY

(Radim, 25. 5. 2011 20:58)

Ahoj, jsi opravdu ohrozeny druh? :) Jinak zdravim a preji vse nej k narozeninam ...

Všem mým duším...

(Naďa Válová, 24. 2. 2011 12:05)

Koncerty domlouvám a uveřejním datumy hned,jak budou potvrzené.Prosím o trpělivost a věrnost.Několik z vás mi psalo o kontakt kvůli autogramu a jiným důvodům,ráda adresu zveřejním.MĚSTSKÁ KNIHOVNA
V Aleji 1355, 29001 Poděbrady III
Vaše N.

Pozdrav z Brna

(Jana, 22. 2. 2011 11:11)

Dobrý den paní Naďo, ráda bych Vám zaslala osobní dopis a nějaké texty,pokud by se Vám náhodou nezalíbily. Je možné na Vás získat přímý kontakt? Jana
janazdr@post.cz

kONTAKT

(Boris , 13. 2. 2011 20:33)

Naďo, podivně jste se mi ztratila, ozvěte se- B

koncery 2011

(Nora Neumanova, 23. 1. 2011 22:00)

Dobry vecer, pani Nado, a co potvrzene koncerty 2011? Rada se na nejaky, ne jeden, podivam. Diky predem. Preji mnoho uspechu.
Nora

Veřejné díky ze stránek Kudykam.

(Jakub Lojka, 17. 1. 2011 23:38)

Mockrát za vše všem děkuji....leč je čas vykročit............

Taktéž se připojuji k názoru, že loutka pana Horáčka by byl dobrý upomínkový předmět. Rád bych si ji zakoupil.

Kudykamem jsem žil od prvních začátku ,kdy jsem zjistil z internetu první zmínky jeho přípravy.Z účinkujících bych chtěl zvláště poděkovat za výtečné výkony paní Nadě Válové.(Prosím, také vykročte a vydejte své CD.....věřte, že ho dárkem dostanou všichni kamarádi a známí.JSTE VÝBORNÁ A NEZAPOMENUTELNÁ) Také bych chtěl poděkovat paní Věře Nerušilové,která ve své roli byla též nezapomenutelná a po zhlédnutí ostatních alternací nejlepší. Její NE !!!!VŽDYŤ JEN Z TOHO, CO JE VĚČNÉ, POCHOPÍŠ VĚČNOU NUTNOST DÁT V SÁZKU SÁM SEBE.........si v rozhodujících situacích opakuji několikrát za den a vždy mě jde mráz po zádech..... DĚKUJI ...DĚKUJI ...DĚKUJI ...VŠEM . V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ PAK PANU HORÁČKOVY. S ÚCTOU PŘED VÁMI SKLÁNÍM A BUDE MI SMUTNO.....JAKUB